Рослинництво

«УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» є потужним виробником продукції рослинництва.


Виробничі підприємства «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» спеціалізуються на вирощуванні цукрового буряку, зернових та олійних культур, зокрема, пшениці, кукурудзи, сої, соняшника. Компанія використовує науково обґрунтований підхід до сівозміни, що, наряду із використанням передових агротехнологій, дозволяє нарощувати врожайність, сприяє покращенню якості земель, що обробляються.

Показники врожайності на полях «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» перевищують середньоукраїнські.

Врожайність 2018-2022рр.

показники «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО»
середньоукраїнські показники
 • 60
  ц/га
 • 46
  ц/га
Озимої пшениці
 • 50
  т/га
 • 47
  т/га
Цукрового буряку
 • 31
  ц/га
 • 23
  ц/га
Соняшник

Для зберігання зібраного врожаю компанія використовує власні елеваторні потужності.

120 000 тонн

с. Городівка (Крижопільский р-н)

Також широко використовується технологія зберігання у рукавах.

«УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» активно використовує у своїй діяльності сучасні технології. Інноваційним кроком ще у 2014 році стало запровадження у компанії «Електронних журналів агронома» - унікальної власної розробки моніторингу стану посівів та якості польових робіт.

Сьогодні всі агрономи компанії мають планшети, що дозволяють вести оперативний облік посівних площадок, своєчасно виявляти проблемні точки та приймати рішення щодо відповідних коригуючих дій. Також для моніторингу посівів компанія використовує безпілотні літальні апарати – квадрокоптери.

Завдяки оновленому парку техніки компанія має можливість виконувати агротехнічні операції в оптимальні терміни, що дозволяє знизити виробничі витрати та підвищити рентабельність. В планах компанії – подальше збільшення врожайності за рахунок запровадження сучасних наукових розробок та оптимізації технологічних операцій.